Sakal Ekimi Hakkında Merak Edilenler

Saç nakli deyince kişilerin aklına ilk olarak saç ekimi gelmektedir. Ama saç ekimi yaptıranların yanı sıra sakal ekimi yaptıranların sayısı da hayli fazladır. Sakal ekimi sac ekimindeki aynı mantıkla yapılmaktadır. Hatta sadece sakal ve saç ekimi değil kas, kirpik ve bıyık ekimleri de kolaylıkla yapılmaktadır. Genellikle hiç olmayan ya da seyrek olan sakallara saç ekimi gerçekleştirilebilir. Erkeklerde son dönemde oldukça popülerleşen sakal ekimi kişinin görünümünü oldukça değiştirmektedir. Son yıllardaki kirli ya da uzun sakal modaları da erkekleri sakal ektirmeye iten nedenler arasındadır. Sakal ekimi gerçekleştikten sonra kişi daha erkeksi bir görünüme kavuşur.

Sakal Ekimi Kimlere Yapılabilir?

·         Sakal bölgesi genetik olarak çıkmayanlar,

·         Kaza sonucunda sakal bölgesinde artık sakalı çıkmayanlar,

·         Yanma sonrasında bölgede artık saç çıkmaması,

·         Doğuştan seyrek sakala sahip olanlar,

·         Çeşitli hastalıkların sonucunda sakalların dökülmesi gibi durumlarda sakal ekimi gerçekleştirilebilir.

Sakal Ekimi Acı Verir Mi?

Sakal ektirmek isteyen kişilerin arasında bu ekim işleminin acı verip vermediği oldukça merak edilir. Bu işlem anestezi altında gerçekleştirilir. Bu sebeple operasyon sırasında ve sonrasında herhangi bir acı hissedilmez. Operasyon sonrasında hastanede kalınmasına gerek yoktur. Kişi işlemi bitirdikten sonra hemen evine dönebilir ve gündelik hayatındaki rutinlere ara vermeden devam edebilir. Sakal ekiminden sonra kişinin nasıl görüneceği merak ediliyorsa sakal ekimi öncesi ve sonrası fotoğraflarına bakılarak bir fikir sahibi olunabilir.

Sakal Ekimi Fiyatları

Sakal ekiminin fiyatları ekimin yapılacağı merkeze ve kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Ekimi yapılacak saç kökü sayısı fiyatların belirlenmesinde önemlidir. Ekilecek sakal miktarı kişiden kişiye değiştiği için saç kökü sayısı da değişir. Ayrıca ekilecek saç kökü sayısı arttığında operasyonun süresi de artacaktır. Sakal ekiminin hangi yöntem ile yapılacağı fiyatlara etki eden bir diğer unsurdur. Ekimde Fue ve Fut yöntemi olarak iki teknik kullanılmaktadır. Fut yöntemi artık fazla kullanılmasa da yine bu yöntemi kullanan merkezler olabilir. Ekimin yaptırılacağı ülkeye göre de fiyatlar değişir. Sakal ektirmek isteyen kişiler bu operasyonları farklı ülkelerde gerçekleştirirler. Sakal ekiminde en çok tercih edilen ülkelerden birisi Türkiye’dir. Türkiye’de yapılan saç ve sakal ekimleri diğer ülkelere kıyasla oldukça ucuzdur. Ayrıca birçok merkezde şehir ya da ülke dışından gelenler için havalimanında karşılama, konaklama gibi hizmetler de sunulur. Saç ekiminin gerçekleştirileceği merkeze göre de ekim fiyatlarında değişkenlik görülür. Alanında oldukça tecrübeli olan merkezlerin ekim fiyatları diğer merkezlere göre daha fazla olabilir.

Sakal Ekimi Nasıl Yapılır?

Sakal ekiminde mantık saç ekimiyle aynıdır. Önce sakalın ekileceği bölge kararlaştırılır. Daha sonra sağlıklı ve dökülmeyen saçların alınacağı donör bölgeye karar verilir. Donör bölgeden saç kökleri teker teker toplanır. Sakalın ekileceği bölgeye kanallar açılır. Toplanan sağlıklı saç kökleri dökülme yaşanan bölgeye tek tek nakledilir. Bu şekilde sakal ekimi başarıyla gerçekleştirilmiş olur.

Saç ve sakal ekimi denilince akla ilk gelen merkezlerden olan Esthetic Hair Turkey ile sakal ekimleriniz oldukça başarıyla gerçekleştiriliyor. Alanında uzman kadrosuyla hizmet veren merkezimizde %100 müşteri memnuniyeti esas alınır. Siz de sakal ektirmek isterseniz bizimle iletişime geçip randevu talep edebilirsiniz. Türkiye’de sakal ekimi hakkında merak ettiklerinizi bize danışabilirsiniz.


 

10 ANI DE
EXPERIENȚĂ

10 YEARS OF EXPERIENCE

SERVICIUL
INTERNAȚIONAL

INTERNATIONAL SERVICE

FĂRĂ BĂTAIE DE CAP

HASSLE-FREE

 

 

 

 

 

 

3 DAYS FREE
ACCOMMODATION


GET YOUR NATURAL HAIR BACK AND ENJOY YOUR TIME IN ISTANBUL!

8 HOURS
PROCEDURE


8 HOURS ONLY FOR GETTING YOUR LOST HAIR BACK AGAIN!

%100
PAINLESS


WE OWN THE LEADERSHIP IN USING THE SEDATION TECHNIQUE!

INTERNATIONAL
SERVICE


SO FAR, WE HAD THAN 1000 PATIENTS FROM 30 DIFFERENT COUNTRIES

Spitalul nostru

Cel mai mare spital din Turcia

Most Modern Technology and Equipment

Spitalul JCI certificat internațional

The distance between your hospital and your hotel is only 15 minutes!

 

Spitalul nostru Spitalul nostru

0

Operațiuni de succes

0

Operațiuni lunare

0

Angajații medicali

0

ţări

Transfer gratuit

TRANSFER GRATUIT

Transporte do aeroporto

Ghid de vorbire în limba engleză (disponibil și în alte limbi)

24 ore de servicii

HOTEL TUR

Hotelul nostru a primit oaspeții din martie 2015, hotelul nostru este situat în inima orașului Sultanahmet, lângă Muzeul Hagia Sophia, una dintre marile minuni ale lumii și este al doilea muzeu cel mai vizitat din Turcia. Zona Sultanahmet aduce istorie în prezent, cu capodoperele sale unice, cum ar fi Palatul Topkapı, Moscheea Albastră, Hipodromul și Marele Bazar. Toate aceste atracții majore sunt la doar câteva minute distanță de hotelul nostru.